Dugoselski stolnotenisači Luka Martinek i Ana Murat pobjednici turnira Trofej Reno Vinek u Osijeku

U subotu i nedjelju 26. i 27. siječnja u Osijeku je odigran 3. Turnir HSTS-a, Trofej “Reno Vinek”. Turnir je vrlo uspiješno organizirao STK Vodovod iz Osijeka uz pomoć Hrvatskog Stolnoteniskog Saveza i pokroviteljstvom Grada Osijeka. Na turniru je nastupilo osmero natjecatelja Stolnoteniskog športskog kluba Dugo Selo koji su ostvarili izvanredan uspjeh. Luka Martinek je osvojio 1. mjesto u kategoriji kadeta baš kao i Ana Murat koja je pobijedila u kategoriji mlađih kadetkinja. U kategoriji juniora Luka Martinek je osvojio 2. mjesto a Matej Murat 3. mjesto u toj istoj kategoriji. Jednim prvim i jednim drugim mjestom Luka je bio najuspješniji igrač turnira a SSTŠK Dugo Selo najuspješniji klub na turniru. Uz sve ovo Matej Dragun je primio trofej organizatora kao najmlađi sudionik turnira. U kategoriji najmlađih kadeta nastupili su: Matej Dragun koji nije uspio proći svoju grupu te Luka Dragun i Andrej Babić koji su ispali u prvom kolu razigravanja. U kategoriji mlađih kadeta Luka Dragun nije prošao svoju grupu. U kategoriji kadetkinja Ana Murat je ispala u četvrtfinalu baš kao i Tomislav Nagy i Mislav Martinek u kategoriji kadeta.